Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zapomnieli o światłach?

Skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego z Sikorskiego to teraz najważniejsze skrzyżowanie w mieście. Po zamknięciu w ubiegłym tygodniu dla ruchu odcinka Wojska Polskiego od Sikorskiego do Polowej jest tu... dziwnie. Okazuje się, że mimo zmiany organizacji ruchu na jezdni, sygnalizacja świetlna działa tak jak wcześniej. Efekt: na czerwonym świetle stoją wszyscy, nawet ci, którzy bezpiecznie mogliby jechać. W ratuszu teraz też zauważyli, że powinno być inaczej...

- Podczas remontu ul Wojska Polskiego kierowcy jadący od Ostrołęki i chcący skręcić w lewo stoją na czerwonym świetle, gdy dla „jadących” na wprost wciąż świeci się czerwone światło. Przydałoby się, żeby ktoś myślący ustawił światła na najbliższy okres, dostosowując je do warunków drogowych – napisał jeden z czytelników proszę o interwencję w ratuszu.

Łukasz Czech z ratusza poinformował, że „wystąpiliśmy do wykonawcy prac o wprowadzenie zmiany w tymczasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu tej drogi z ulicą Sikorskiego. Zmiana ma polegać na dopuszczeniu skrętu w lewo z ul. Wojska Polskiego w ul. Sikorskiego przez dłuższy niż obecnie czas. Wymaga ona jednak zamknięcia przejścia dla pieszych przez ul. Sikorskiego. Jej wprowadzenie będzie możliwe dopiero po opracowaniu aneksu do projektu czasowej organizacji ruchu i pozytywnym zaopiniowaniu go przez policję.

Przypomnijmy, że remont Wojska Polskiego ma trwać do końca listopada. O tym, że ulica będzie musiał być całkowicie zamknięta co najmniej na półtora miesiąca, wiadomo od czerwca.  

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 16 października 2019 09:25
Data ostatniej edycji: śr, 16 października 2019 09:33:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę