Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 08 grudnia 2023 napisz DONOS@
logo województwa podlaskiego

Zarząd województwa zachęca do udziału w wyborach

Główne zdjęcie
od lewej: Stanisław Derehajło, Artur Kosicki, Marek Olbryś i Marek Malinowski

W niedzielę, 13 października br., Polacy będą wybierać swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Do udziału w wyborach, w czwartek (10.10.) podczas specjalnej konferencji prasowej zachęcali marszałek Artur Kosicki, wicemarszałkowie Stanisław Derehajło i Marek Olbryś oraz członek zarządu Marek Malinowski.

 - Apelujemy do mieszkańców województwa podlaskiego, aby 13 października poszli do urn. To są bardzo ważne wybory i jeśli chcemy aby nasz region rozwijał się tak jak dotychczas to należy pójść i zagłosować – mówił Artur Kosicki. – Weźcie sprawy w swoje ręce i nie pozwólcie, aby inni decydowali za Was – dodał.

- Podlaskie nie będzie nieme. W niedzielę nie siedźmy w domu – idźmy na wybory – apelował z kolei wicemarszałek Stanisław Derehajło. Marek Olbryś podkreślał, że wybory to obywatelska powinność i udział w nich jest obowiązkiem każdego Polaka. - Pokażcie Państwo, że mamy wpływ na naszą rzeczywistość – mówił wicemarszałek.

Natomiast członek zarządu Marek Malinowski zwrócił uwagę, że wskazani przez nas parlamentarzyści będą wybierać przyszły rząd. - A to rząd ma największy wpływ na najważniejsze kwestie życia społecznego – powiedział.

Marszałek Kosicki poinformował również, że Zarząd Województwa przygotował specjalne listy skierowane do mieszkańców Podlaskiego z apelem o udział w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Takich listów przygotowano ponad 400 tys. i większość trafiła już do skrzynek pocztowych.

- Podobna akcja miała miejsce przed wyborami do Parlamentu Europejskiego i odniosła oczekiwany efekt – zdobyliśmy trzy mandaty – zaznaczył marszałek Kosicki.  

cz
pt, 11 października 2019 08:18
Data ostatniej edycji: pt, 11 października 2019 08:21:03

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę