Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Nastoletni bandyta

Zaatakował 55-letnią kobietę, przewrócił ją, siłą zabrał jej podręczny bagaż z pieniędzmi oraz wartościowymi przedmiotami i uciekł. Intensywna praca śledczych pozwoliła na ustalenie tożsamości i miejsca jego pobytu. Bandytą okazał się 19-latek. Sąd już zdecydował, że najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. dokonał zaboru mienia w postaci pieniędzy w kwocie 2900 zł, telefonu komórkowego Samsung, pieczęci oraz dokumentów,

Do zdarzenia doszło w Zambrowie. 26 września w godzinach wieczornych, w rejonie jednego ze sklepów przy ulicy Alei Wojska Polskiego mężczyzna zaatakował 55-letnią kobietę, którą przewrócił i siłą zabrał jej podręczny bagaż. Były w nim pieniądze w kwocie 2900 zł, telefon komórkowy Samsung, pieczęci oraz dokumenty. Po napadzie sprawca uciekł, ale w wyniku pracy zambrowskich śledczych udało się ustalić jego  tożsamość i zatrzymać go. Bandytą okazał się nim Kacper G. - 19–letni mieszkaniec Zambrowa. W czwartek mężczyzna usłyszał zarzut, a Sąd Rejonowy w Zambrowie, na wniosek tutejszej prokuratury jako środek zapobiegawczy zastosował wobec niego areszt tymczasowy. Młody mężczyzna za kratami spędzi co najmniej trzy miesiące. 

cz
pt, 04 października 2019 16:05
Data ostatniej edycji: pt, 04 października 2019 16:19:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę