Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Szybka pani w Miastkowie

Główne zdjęcie
Miastkowo na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

Policjanci z Łomży zatrzymali prawo jazdy 32-letniej kobiecie, która jechała w Miastkowie z prędkością 108 km/h. Tym samym kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h.

Kobieta kierująca volkswagenem wpadła wczoraj. Zgodnie z prawem straci na trzy miesiące prawo jazdy, a dodatkowo została ukarana mandatem karnym. 

Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę z prędkością dostosowaną do przepisów i warunków panujących na drodze. Przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Mieszkańcy Miastkowa wielokrotnie wskazują, że przejeżdżający przez miejscowość kierowcy łamią dozwolone limity prędkości. Swoje uwagi zaznaczają na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, a policjanci zobowiązani do weryfikacji kolejnych zgłoszeń z Mapy, prowadzą pomiary prędkości jadących drogą krajową nr 61 aut i wyłapują kolejnych piratów drogowych.

cz
wt, 01 października 2019 10:43
Data ostatniej edycji: wt, 01 października 2019 10:47:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę