Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Pijany rekordzista trafił w znak drogowy

Prawie 3,6 promila alkoholu miał w sobie 34-latek, który jadąc motorowerem uderzył w znak drogowy. Do zdarzenia doszło wczoraj w Kolnie niemalże w samo południe.

Jak się okazuje pijany motorowerzysta miał wyjątkowego pecha. Nie dość, że trafił w znak drogowy, to zdarzenie widział policjant, który był na urlopie. Jako pierwszy interweniował, a gdy wyczuł od motorowerzysty alkohol wezwał policjantów będących na służbie. Oni przeprowadzili badania trzeźwości 34-latka i wyszlo na jaw, że w organizmie miał prawie 3,6 promila alkoholu. Jak przekazuje z nadkom. Tomasz Krupa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, to sobotni rekord nietrzeźwości w województwie podlaskim. Przez ostatnią dobę policjanci w regionie zatrzymali 10 nietrzeźwych kierowców. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę