Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Torba medyczna dla ratowników wodnych

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Łomży wzbogaciło się o nową torbę medyczną R1. Zwarty w niej zestaw ratownictwa jest potrzebny każdemu ratownikowi, aby można było udzielić Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w zgodzie z procedurami ratowniczymi.

Wartą kilka tysięcy złotych torbę ratowniczą R1 łomżyńskiemu WOPR ufundowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.  W imieniu Beaty Orzołek, zastępcy Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na ręce Tomasza Malinowskiego prezesa WOPR Łomża przekazał ją Adam Pasierbiewicz zastępca Dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży.

- Bardzo dziękujemy ARiMR za zasponsorowanie nam torby medycznej R1, która będzie w przyszłym sezonie nieodzownym elementem wyposażenia naszych ratowników pilnujących bezpieczeństwa osób przebywających nad zbiornikami wodnymi i korzystających z kąpieli w tych zbiornikach – mówi Tomasz Malinowski podkreślając, że prezent to miła niespodzianka. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę