Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Najlepszy oficer dyżurny w Policji

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Aspirant Michał Olejnik z Komendy Miejskiej Policji w Łomży to najlepszy dyżurny garnizonu podlaskiego 2019 roku. Wygrał Wojewódzkie Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej. Pod koniec listopada będzie reprezentował garnizon podlaski w zawodach ogólnokrajowych, które odbędą w Szkole Policji w Katowicach.

Aspirant Michał Olejnik z Komendy Miejskiej Policji w Łomży (fot. KWP Białystok)
Aspirant Michał Olejnik z Komendy Miejskiej Policji w Łomży (fot. KWP Białystok)
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

W finale uczestniczyło 14 najlepszych policjantów służby dyżurnej z jednostek powiatowych województwa podlaskiego. To oni uzyskali najlepsze wyniki w swoich komendach. Konkurs wojewódzki został przeprowadzony w dwóch konkurencjach. Pierwsza z nich obejmowała test wiedzy ogólnopolicyjnej składający się z 60 pytań, natomiast druga symulację pracy na stanowisku kierowania. Każdy dyżurny musiał podjąć właściwe decyzje w kilku zdarzeniach, które wystąpiły jednocześnie. Zdarzenia dotyczyły zaginięcia osoby, kradzieży pojazdu i problematyki nieletnich. Wszystko pod presją czasu. Dodatkowo policjant obsługiwał środki łączności i systemy informatyczne. Tak wygląda codzienna służba jednych z najbardziej doświadczonych policjantów. 

Podstawą klasyfikacji końcowej była suma punktów zdobytych przez zawodnika w każdej z konkurencji finałowych. Zwyciężył aspirant Michał Olejnik z Łomży. To on będzie reprezentował garnizon podlaski w zawodach ogólnokrajowych, które odbędą się 28 i 29 listopada w Szkole Policji w Katowicach. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę