Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Tirem utknął na Starym Rynku

Zamknięcie, w związku z remontem, sporego fragmentu ul. Wojska Polskiego sprawia, że jadący przez miasto tranzytem kierowcy dużych ciężarówek często błądzą. Wielkie TIR-y prowadzone przez GPS-y wjeżdżają na ulice, którymi jeździć nie powinny. Pojawiają się na alei Legionów, Polowej czy Rządowej. W piątek kierowca wielkiej cysterny przejechał przez Stary Rynek. Niestety jego auto okazało się za duże, był móc się przecisnąć.

Kierowca wielkiej cysterny wjechał na Stary Runek od ul. Rządowej i przejechał uliczką przy kamieniczkach zachodniej pierzei. Niestety był za szeroki i zahaczył o jedno z zaparkowanych tu aut. Prawdziwe karkołomne było natomiast skręcenie wielkim autem w jeszcze węższą uliczkę przed kamieniczkami z arkadami na południowej pierzei Starego Rynku. Aby mu to umożliwić należało przesunąć betonowe donice wyznaczające wąski pas ruchu po brukowanym deptaku. 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę