Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Pies na złodzieja motocykli

Główne zdjęcie
Owczarek belgijski Nona, doprowadziła policjantów do porzuconych skuterów

Owczarek belgijski o imieniu Nona, doprowadził łomżyńskich policjantów do skuterów, które tajemniczo zmieniły miejsce postoju na jednym z blokowisk. Dalsze wyjaśnianie zagadki doprowadziło do 24-letniego mieszkańca gminy Piątnica, który przynajmniej trzy czyjeś skutery miał krótkotrwałe używać i uszkodzić, a ukradł motocykl Yamacha.

Jak przekazuje przez Urszula Brulińska z KMP w Łomży we wtorek dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kradzieży skutera z jednego z osiedli. Wysłani na miejsce policjanci z psem tropiącym Noną bardzo szybko odnaleźli skuter marki Junak, który leżał w trawie za osiedlowym parkingiem. Pies doprowadziła policjantów także porzuconego nieco dalej innego skutera marki Zipp. - Obydwa były uszkodzone, a dodatkowo z bagażnika Junaka zginęły dwa kaski – podaje Brulińska dodając, że niepoinformowany właściciel Zippa był zdziwiony, że jego pojazd nie stoi na parkingu. 
Niedługo po tym, do Komendy Miejskiej Policji w Łomży zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że najprawdopodobniej w nocy ktoś użytkował także jej skutera marki Peugeot. Świadczyło o tym inne zaparkowane pojazdu i zniszczenie zabezpieczenia. 

Kryminalni bardzo szybko namierzyli osobę, która mogła odpowiadać za „przestawienie” i uszkodzenie skuterów. To 24-letni mieszkaniec gminy Piątnica. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci znaleźli u niego także motocykl Yamacha, który skradziono w poniedziałek z parkingu w centrum Łomży. 

Brulińska dodaje że odzyskana Yamacha wróciła już do prawowitego właściciela, a 24-latek usłyszał zarzuty, z których trzy dotyczyły krótkotrwałego użycia pojazdu, a jeden kradzieży. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę