Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Jeziorka

Ranna kobieta trafiła do szpitala po wypadku do którego doszło na drodze wojewódzkiej Piątnica – Jedwabne. Przed Jeziorkiem, na skrzyżowaniu z drogą do Elżbiecina mercedes zderzył się BMW. Droga jest całkowicie zablokowana.

Wypadek wydarzył się około godziny 7.35. Mercedes wyjeżdżał z drogi od Elżbiecina i prawdopodobnie skręcał w kierunku Jeziorka. BMW jechało do Jeziorka w kierunku Piątnicy, przy czym prawdopodobnie – kierowca BMW na tym skrzyżowaniu miał wyprzedzać inny pojazd. Doszło do niemal czołowego zderzenia się aut, w wyniku którego obrażeń doznała kierująca mercedesem. Karetka pogotowia zabrała ją do szpitala. 
Na miejscu pracują służby i policjanci szczegółowo wyjaśniający okoliczności wypadku. Droga wojewódzka nr 668 jest całkowicie zablokowana. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę