Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Idealny prezent - sprawdź na co zwrócić uwagę przy jego wyborze

Każdego roku kupujemy swoim bliskim prezenty. Niektóre są trafione, inne mniej. Bez wątpienia najlepsza nagroda za trud włożony w wybór upominku to szczery uśmiech. Jak wybrać idealny prezent i zapewnić sobie taką reakcję?

4lomza.pl 1.jpg

Idealny prezent, czyli dopasowany do preferencji obdarowanej osoby

Szukając pomysłu na idealny prezent, możemy trafić w internecie na gotowe propozycje. Jednak należy podkreślić, że nie zawsze każda z nich okaże się strzałem w dziesiątkę. Aby mieć pewność, że bliska nam osoba będzie zadowolona z upominku, warto wziąć pod uwagę jej preferencję. Jeżeli jest to nasz partner, przyjaciółka, rodzic lub rodzeństwo, z pewnością nieraz mogliśmy przekonać się, co lubi oraz jaki ma gust. Kiedy nie mamy pewności, wówczas warto pod pretekstem zakupu prezentu dla kogoś innego zasięgnąć rady u osoby, którą chcemy obdarować. Bez wątpienia powinniśmy wziąć pod uwagę również wiek, płeć, a także typ osobowości. Inne prezent będzie idealny dla introwertyka i ekstrawertyka. Dla jednych dobrym rozwiązaniem okaże się zestaw narzędzi, dla innych akcesoria kuchenne.

4lomza.pl 2.jpg

Prezent prosto z serca – czyli personalizacja

Idealny prezent nie zawsze musi być kupiony w sklepie stacjonarnym. Zadowolenie oraz satysfakcję mogą zapewnić również upominki zamawiane na stronach internetowych takich jak: mygiftdna.pl. W dostępnej ofercie znajdziemy wiele praktycznych prezentów. Dzięki nim nawet skarpetki będą zaskoczeniem dla bliskiej nam osoby, jeżeli skorzystamy z możliwości personalizacji. Możemy umieścić na pudełku, koszulce, portfelu lub innym produkcie dowolny grawer. Dla jednych idealnym rozwiązaniem będzie napis w formie żartu, na przykład “Sekretny plan panowania nad światem”, dla drugich sentymentalny typu “Najlepszy mąż na świecie”. Bez względu na to, jaki napis wybierzemy, ważne jest, aby był dobrze dobrany.

4lomza.pl 3.jpg

Dobrze dobrany prezent, czyli jaki?

Idealny prezent, to dobrze dobrany prezent. Na co zwrócić uwagę dokonując zakupu prezentu? Podczas wyboru powinniśmy pamiętać o pasjach i zainteresowaniach bliskiej nam osoby. Dobrym rozwiązaniem często okazują się przedmioty codziennego użytku (na przykład notatnik) z motywami z ulubionych filmów czy książek. Pamiętajmy, że praktyczny prezent nie musi być nudny.

4lomza.pl 4.jpg

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę