Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Zderzenie na drodze Łomża - Podgórze

Mercedes, opel corsa i VW polo zderzyły się na drodze krajowej nr 63 Łomża – Zambrów. Ma miejscu pracują służby ratunkowe i policjanci i są utrudnienia w ruchu, który odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło na odcinku pomiędzy Łomżą a Podgórzem, około 100 metrów za skrzyżowaniem z drogą do Mężenina. Wszystkie samochody jechały w kierunku Łomży. Prawdopodobnie  polo i corsa zatrzymały się po czym w tył corsy uderzył jadący za nimi mercedes.  Siła uderzenia była tak duża, że corsa uderzyła w poprzedzającego ja volkswagena. 
W jednym z samochodów przewożone było dziecko, które zostało zabrane na badania do szpitala. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę