Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Dzień bez wody to „nieodpowiedzialność”

„Proszę o pomoc i zainteresowanie się tematem braku wody z ujęcia Jeziorko. Dziś cały dzień nie było wody i nie wiadomo kiedy będzie - tak mi powiedziano w MPWiK i w Urzędzie Gminy” – napisała wczoraj wieczorem do redakcji mieszkanka Jeziorka prosząc o zainteresowanie się tematem. - Tyle godzin bez wody z małym dzieckiem i 100 sztuk bydła – pisała kobieta podkreślając, że to nieodpowiedzialność.

W tym samym czasie, gdy kobieta pisała list do naszej redakcji, czyli po godzinie 18., na stronie internetowej Urzędu Gminy Piątnica opublikowano krótki komunikat: „Przerwa w dostawie wody”

Informujemy, że w dniu 10.09.2019 z powodu awarii na ujęciu sieci wodociągowej „Jeziorko”, wystąpiła czasowa przerwa w dostawie wody dla odbiorców będących obsługiwanych przez to ujęcie. Przewidywany czas przywrócenia dostawy wody nie jest jeszcze znany.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży dostarcza wodę beczkowozem w Jeziorku pod piekarnią. 
Za utrudnienia przepraszamy.

Kobieta przekazuje, gdy usiłowała dowiedzieć się dlaczego wody nie ma powiedziano jej, że dwie pompy pracujące na ujęciu wody w Jeziorku uległy awarii i MPWiK za to nie odpowiada. 
Dziś rano, gdy w Urzędzie Gminy Piątnica usiłowaliśmy dowiedzieć się czegoś więcej poinformowano nas, że to była "chwilowa awaria", że wczoraj wieczorem MPWiK ją usunął i że woda do mieszkańców Jeziorka ponownie jest dostarczana. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę