Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Pożar domu w Rybnie

Około 30 strażaków z jednostek państwowej Straży Pożarnej w Łomży i ochotniczych z gminy Łomża gasiło w nocy pożar domu w Rybnie koło Łomży. Jak się okazało dom był opuszczony i nikt z ludzi nie ucierpiał.

Zgłoszenie pożaru domu w Rybnie strażacy otrzymali przed godziną 22. Na miejsce natychmiast wysłano kilka jednostek ratowniczo-gaśniczych. Po dojechaniu na miejsce pierwszych z ich okazało się, że dom, który płonie nie jest zamieszkały. Obok domu znajdował się kontener na śmieci, który także objęty był pożarem.  
Mieszkańcy Rybna mówili, że dom niedawno został kupiony, a w weekend nowi właściciele robili w nim porządki. Nie wiadomo dlaczego wybuchł pożar. Będą to ustalać policyjni specjaliści.  
Nocna akcja gaśnicza trwała około dwóch godzin. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę