Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Łuba członkiem zarządu PIRol

Główne zdjęcie
Zdzisław Łuba

Zdzisław Łuba przewodniczący Powiatowej Rady Podlaskiej Izby Rolniczej w Łomży został wybrany na członka nowego zarządu Podlaskiej Izby Rolniczej. Wyboru władz dokonało Walne Zgromadzenie PIRol.

I Walne Zgromadzenie Podlaskiej Izby Rolniczej VI kadencji obradowało w ubiegłym tygodniu. Głównymi punktami były wybory nowych władz samorządu rolniczego. W wyniku przeprowadzonego głosowania wybrano Zarząd Izby w składzie: Grzegorz Leszczyński prezes, Marek Siniło wiceprezes oraz członkowie zarządu: Witold Grunwald, Jan Zelkowski i Zdzisław Łuba. 

Łuba, który jest przewodniczącym Powiatowej Rady PIRol w Łomży od wiosny 2017 roku, jest jedynym przedstawicielem rolników z okolic Łomży we władzach wojewódzkich Izby. Reprezentantów powiatu łomżyńskiego nie ma w Komisji Rewizyjnej ani  w Komisji Budżetowej. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę