Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Miś Bursztynek zaśpiewał (video)

Dzieci doskonale znają Misia Bursztynka z Galerii Bursztynowej. Do tej pory milczał ale gdy podrósł i nauczył się mówić to nawet zaśpiewał. Co więcej, opowiedział o swoich przygodach, które już wkrótce ukażą się w książce: „Przygody Misia Bursztynka". Ale to nie koniec! Już teraz Miś przygotowuje kolejne niespodzianki dla dzieci, chce pomagać Mikołajowi w doborze oryginalnych prezentów i … planuje kolejne wizyty u dzieci w przedszkolach i szkołach.

tekst płatny

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę