Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek nastolatka

Główne zdjęcie
fot. KPP Wysokie Mazowieckie

14-latek jadąc motocyklem „holował” 14-latka jadącego rowerem. Niestety doszło do wypadku. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn rowerzysta przewrócił się. Nastolatek z obrażeniami ciała został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Białymstoku.

Do wypadku doszło po godzinie 14. w miejscowość Kłoski Młynowięta na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę