Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Samorządowe zakupy dla policjantów

Główne zdjęcie
(fot. KMP Łomża)

Policjanci Posterunku w Jedwabnem otrzymali sprzęt komputerowy, a Posterunku Policji w Wiźnie nowoczesny alkomat iBlow. Urządzenia zakupione i przekazane przez Urząd Miasta i Gminy Jedwabne oraz Urząd Gminy Wizna pomogą funkcjonariuszom skuteczniej i efektywniej pełnić służbę.

Nowy sprzęt na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Łomży podinspektora Marka Sienkiewicza oraz Kierowników Posterunku Policji w Jedwabnem i Wiźnie przekazali Burmistrz Miasta i Gminy Jedwabne Adam Niebrzydowski oraz Wójt Gminy Wizna Mariusz Soliwoda. Do funkcjonariuszy z Jedwabnego trafił nowy komputer wraz z przenośnym urządzeniem drukującym. Jego użytkowanie znacząco usprawni codzienną pracę policjantów. Natomiast na terenie gminy Wizna wykorzystywany będzie nowoczesny alkomat iBlow pozwalający szybko sprawdzić stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu podczas kontroli drogowej. Praca urządzenia służącego do eliminowania z ruchu nietrzeźwych kierowców, pozytywnie wpłynie na podniesienie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Foto: (fot. KMP Łomża)
Foto: Komendant Miejski Policji w Łomży podinspektor Marek Sienkiewicz, Burmistrz Miasta i Gminy Jedwabne Adam Niebrzydowski  oraz Kierownik Posterunku Policji w Jedwabnem (fot. KMP Łomża)
Foto: Kierownik Posterunku Policji w Wiźnie, Wójt Gminy Wizna Mariusz Soliwoda i Komendant Miejski Policji w Łomży podinspektor Marek Sienkiewicz (fot. KMP Łomża)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę