Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Utopił się w Narwi

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracujne

37-letni mężczyzna utopił się w Narwi. Do wypadku doszło w piątkowe przedpołudnie w okolicy wsi Jankowo-Młodzianowo na terenie gminy Nowogród. Mężczyzna prawdopodobnie wskoczył do wody i już nie wypłynął. Pomimo wezwania natychmiastowej pomocy i odnalezienia go przez ratowników, mężczyzny nie udało się uratować.

Strażacy wezwanie na ratunek do tonącego mężczyzny w Narwi w okolicy wsi Jankowo-Młodzianowo odebrali o godzinie 11.33. natychmiast na miejsce zostało wysłanych siedem zastępów ratowniczych w tym  specjalistyczna grupa wodno-nurkowa z KM PSP w Łomży. Ratownicy wyłowili z rzeki topielca i rozpoczęli reanimację. Niestety życia 37-latka nie udało się uratował. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon.   

To nie jedyne tragiczne zdarzenia jakie rozegrało się w piątkowe przedpołudnie w regionie. Na terenie gminy Nowe Piekuty, w powiecie wysokomazowieckim kierujący cysterną mężczyzna prawdopodobnie wycofując z posesji, nie zauważył znajdującej się z tyłu pojazdu kobiety i potrącił ją. Pomimo reanimacji ona także poniosła śmierć na miejscu. Policjanci są na miejscu zdarzenia, nadal realizują czynności, celem ustalenia szczegółowego przebiegu zdarzenia. Podają, że kierowca był trzeźwy. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę