Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Utopił się w Narwi

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracujne

37-letni mężczyzna utopił się w Narwi. Do wypadku doszło w piątkowe przedpołudnie w okolicy wsi Jankowo-Młodzianowo na terenie gminy Nowogród. Mężczyzna prawdopodobnie wskoczył do wody i już nie wypłynął. Pomimo wezwania natychmiastowej pomocy i odnalezienia go przez ratowników, mężczyzny nie udało się uratować.

Strażacy wezwanie na ratunek do tonącego mężczyzny w Narwi w okolicy wsi Jankowo-Młodzianowo odebrali o godzinie 11.33. natychmiast na miejsce zostało wysłanych siedem zastępów ratowniczych w tym  specjalistyczna grupa wodno-nurkowa z KM PSP w Łomży. Ratownicy wyłowili z rzeki topielca i rozpoczęli reanimację. Niestety życia 37-latka nie udało się uratował. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon.   

To nie jedyne tragiczne zdarzenia jakie rozegrało się w piątkowe przedpołudnie w regionie. Na terenie gminy Nowe Piekuty, w powiecie wysokomazowieckim kierujący cysterną mężczyzna prawdopodobnie wycofując z posesji, nie zauważył znajdującej się z tyłu pojazdu kobiety i potrącił ją. Pomimo reanimacji ona także poniosła śmierć na miejscu. Policjanci są na miejscu zdarzenia, nadal realizują czynności, celem ustalenia szczegółowego przebiegu zdarzenia. Podają, że kierowca był trzeźwy. 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę