Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na Polowej

Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu na ul. Polowej w okolicy ronda przy skrzyżowaniu z ul. Sadową. Fiat panda uderzył w tył audi. Na miejscu pracują policjanci, są utrudnienia w ruchu.

Z informacji przekazywanych przez policję wynika, że kierujący audi zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, a jadący za nim kierowca fiata pandy nie wyhamował i uderzył tył audi. Do szpitala na badania trafiły dwie osoby z audi i kierowca pandy. Ruch w miejscu wypadku dobywa się wahadłowo. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę