Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Wpadł z bronią i narkotykami

Główne zdjęcie
Na zdjęciu znajdują się przedmioty ujawnione i zabezpieczone przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, tj.; 2 sztuki broni, amunicja, środki odurzające zapakowane z woreczki z zapięciem strunowym, przedmioty mogące pochodzić z przestępstwa w tym elektronarzędzia. (fot. KPP Zambrów)

36-latek miał nielegalną broń, amunicję oraz narkotyki. Do zatrzymania doszło na terenie gminy Rutki dzięki informacjom, które zgromadzili funkcjonariusze prowadząc czynności operacyjne.

Mężczyznę zatrzymali policjanci z komendy w Zambrowie.  W sumie policjanci zabezpieczyli dwie sztuki broni palnej oraz 141 sztuk amunicji. W pokoju zajmowanym przez 36-latka mundurowi ujawnili również torebkę foliową z białym proszkiem oraz woreczek strunowy z suszem roślinnym koloru zielonego. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to blisko 10 gramów amfetaminy i ponad pół grama marihuany. Mundurowi zabezpieczyli również 3 wagi, elektronarzędzia, a także inne przedmioty, które mogą pochodzić z przestępstwa. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę