Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wypadek z quadem

39-latek trafił rano do szpitala. Wczoraj wieczorem jadąc quadem stracił panowanie nad pojazdem, który miał wywrócić się na niego. Do zdarzenia doszło w Bartkach koło Jedwabnego. Wczoraj mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia nim dotarły służby ratunkowe, a dziś rano rodzina wezwała pogotowie, bo mężczyzna uskarżał się na bóle.

Zgłoszenie o wypadku z udziałem quada służby ratunkowe odebrały w niedzielę około godzinny 18.20. Wzywał ich kierowca kombajnu, który był świadkiem wypadku. W miejscu, gdzie doszło do wypadku nie miał on zasięgu w telefonie, dlatego udał się około 60 metrów dalej, by móc wezwać pomocy. Gdy wrócił na miejsce quada, ani poszkodowanego już nie było. 

Ciąg dalszy historii dopisany został dziś rano. Rodzina wezwała karetkę pogotowia do 39-letniego mieszkańca gminy Jedwabne, który był poobijany i uskarżał się na bóle. Ratownicy zabrali go do szpitala. Powiadomiono także policjantów z posterunku w Jedwabnem, że to on wczoraj wieczorem miał wypadek na quadzie. 

Na razie nie wiadomo, czy obrażenia, których doznał mężczyzna są poważne. Policjanci zapowiadają, że będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności zdarzenia z niedzielnego wieczoru. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę