Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Zgubił się na wyspie

Główne zdjęcie
fot. OSP Nowogród

Nietypową akcję ratunkową podejmowali w nocy strażacy. Tuż przed godziną 2.00 odebrali wezwanie do mężczyzny wołającego pomocy z wyspy na Narwi w Nowogrodzie. Natychmiast na miejscu zjawili się strażacy zawodowi z Łomży i ochotnicy z Nowogrodu, karetka pogotowia i policja.

Jak przekazuje brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca komendanta miejskiego PSP w Łomży, około godziny 1.50 w nocy służby odebrały zgłoszenie, że za hotelem Zbyszko w Nowogrodzie ktoś woła pomocy. Okazało się, że na wyspie na starorzeczu Narwi młody mężczyzna woła o pomoc. Mężczyzna nie znał terenu, prawdopodobnie wszedł tam za potrzebą i sam nie potrafił wrócić bezpiecznie na brzeg. Strażacy zwodowali łódź popłynęli po „rozbitka” i bezpiecznie przewieźli go na stały ląd. 

- Mężczyzna był wyziębiony i mokry, widać było, że próbował samodzielnie wydostać się wyspy – mówi komendant Wilczyński. 

Strażacy uratowanego rozbitka przekazali ekipie pogotowia ratunkowego, ale mężczyzna nie chciał, aby przewożono go do szpitala na dodatkowe badania.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę