Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Spadł z kombajnu, trafił do szpitala

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło przed północą w Drozdowie. Wezwani na interwencję domową funkcjonariusze ma miejscu zastali leżącego nieprzytomnego młodego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło około godziny 23.30. Urszula Brulińska z KMP w Łomży mówi, że policjanci zostali wezwani do Drozdowa na interwencję domową. Gdy dojechali zobaczyli leżącego na podwórzu młodego mężczyznę, który był nieprzytomny. To policjanci udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej, w wyniku której mężczyzna miał odzyskać przytomność. 21-latek został przekazany załodze wezwanej na miejsce karetki pogotowia ratunkowego, która zabrała go do szpitalnego oddziału ratunkowego.
Prawdopodobnie młody mężczyzna miał zostać zepchnięty z kombajnu, gdy usiłował uniemożliwić jazdę nim innemu mężczyźnie. Ten po zdarzeniu odjechał kombajnem przed przyjazdem funkcjonariuszy. 
- Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia i odpowiedzialności prawnej uczestników – mówi Urszula Brulińska. 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę