Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Wjechała rowerem na przejście dla pieszych - trafiła do szpitala

27-letnia kobieta wjeżdżając rowerem na przejście dla pieszych uderzyła w bok samochodu. Kobieta trafiła do szpitala, ale z pierwszych informacji wynika, że szczęśliwie miała nie odnieść większych obrażeń.

Do zdarzenia doszło przed godziną 14. na alei Marszałka Józefa Piłsudskiego w okolicy skrzyżowania z ul. Władysława Broniewskiego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta jechała rowerem ścieżką rowerową wzdłuż alei Piłsudskiego, po czym miała wjechać na przejście dla pieszych przez tę dwujezdniową ulicę. To rowerem, jadąc tym przejściem, uderzyła w bok przejeżdżającego samochodu. Kobieta została przewieziona do szpitala. 

Na miejscu pracują policjanci wyjaśniając szczegółowo okoliczności i przebieg zdarzenia. Droga jest przejezdna, choć są niewielkie utrudnienia w ruchu.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę