Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 października 2022 napisz DONOS@

Pomoże w ratuszu

Od dziś w ratuszu będzie pracował asystent osób starszych i z niepełnosprawnością. Ma im pomagać w czynnościach związanych z załatwianiem spraw urzędowych.

Jak przekazał wczoraj wieczorem Grzegorz Daniluk kierownik Kancelarii Prezydenta Miasta,  asystent osób starszych i z niepełnosprawnością uzyska pracę w formie zatrudnienia subsydiowanego z Funduszu Pracy i będzie świadczył pomoc m.in. w dostarczaniu niezbędnych formularzy, wypełnianiu druków i sporządzaniu pism, a także poruszaniu się po urzędzie i parkingu. Pomoże również skorzystać ze schodołazu i windy oraz wskaże właściwy wydział i odpowiednią osobę w danej sprawie.

Zapowiada także, że stanowisko asystenta osób starszych i niepełnosprawnych zostanie usytuowane w Punkcie Obsługi Mieszkańców na parterze Urzędu Miejskiego. Będzie oznaczone, aby zainteresowane osoby mogły w łatwy sposób skorzystać z pomocy.

Daniluk przypomina, że utworzenie w Wydziale Obsługi Urzędu stanowiska asystenta osób starszych i niepełnosprawnych przewiduje Regulamin Organizacyjny Urzędu Miejskiego w Łomży, który został wprowadzony w kwietniu tego roku. 

zobacz: Od poniedziałku ratusz po nowemu

220810024636.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę