Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dwa zderzenia na drodze Łomża – Myszyniec

Najpierw samochód osobowy marki volvo wpadł do rowu, później przejeżdżająca w pobliżu kierująca seicento gwałtownie zwolniła, a jadące za nią audi uderzyło w tył auta. Do obu zdarzeń doszło w środowe popołudnie w okolicy Morgownik. Volvem podróżowała kobieta z piątką dzieci, ale im nic się nie stało, za to kierująca seicento została zabrana do szpital.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło około godziny 14.20. Z informacji jakie odebrały służby ratunkowe wynikało, że z drogi wypał samochód z piątką dzieci. Na miejsce natychmiast wysłano  pogotowie ratunkowe i cztery zastępy ratowników straży pożarnej. Gdy pierwsze jednostki dotarły na miejsce okazało się, że zdarzenie nie jest aż tak groźne jak przypuszczano. Z drogi do rowu wypadło volvo, którym podróżowała kobieta z piątką dzieci. Jedno z nich, 9-letni chłopiec uskarżał się na dolegliwości, ale po badaniu przez ekipę pogotowia ratunkowego, okazało się, że to nic poważnego i nie ma potrzeby nawet zabierania go na większe badania do szpitala. 

Dwie godziny później jadąca tą sam drogą kobieta w seicento prawdopodobnie widząc volvo w rowie gwałtownie zwolniła, na co miał nie zdążyć zareagować kierowca audi doprowadzając do kolejnego wypadku. Audi uderzyło w tył seicento, a w efekcie kierująca nim kobieta doznała urazów i został zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala. 

Ruch na drodze wojewódzkiej nr 645 Łomża – Myszyniec w okolicach Morgownik odbywa się wahadłowo. Na miejscu pracują policjanci szczegółowo wyjaśniając jego okoliczności zderzeń. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę