Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Nowogrodu

- Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było – według policjantów - przyczyną wypadku do którego doszło na drodze Łomża – Nowogród. Jadące od Łomży w kierunku Nowogrodu volvo zjechało z jezdni i spadając z wysokiej skarpy dachowało. Samochodem jechały trzy młode osoby – wszystkie trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło przed godziną 10. na odcinku pomiędzy Mątwicą a Kupiskami Nowymi. To nowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 645, która przechodzi gruntowny remont. W jego ramach wykonano m.in. niwelację występujących na drodze górek i zagłębień, czego efektem są m.in. wysokie skarpy. Z jednej z nich spadło volvo. 

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podaje, że ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości jazdy przez kierowcę volva. W pewnym monecie stracił panowanie nad autem, które zjechało z jezdni na pobocze i spadając z wysokiej skarpy dachowało zatrzymując się na polu ze zbożem.

Trzy osoby podróżujące tym samochodem zostały zabrane przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Na razie nie ma informacji odnośnie obrażeń jakich doznali.

Po wypadku ruch na drodze wojewódzkiej nr 645 Łomża – Nowogród odbywał się wahadłowo. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę