Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Łomża, Suwałki, Białystok - różnice widać wyraźnie

W Łomży ponad 875 tysięcy zysku, w Suwałkach zysk rzędu 1,5 tys. zł, a w Białymstoku strata przekraczająca 60 tysięcy. Zarząd województwa podlaskiego zatwierdził sprawozdania finansowego za rok 2018 trzech podległych mu Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego. Tylko w Łomży zanotowano znaczny wzrost w stosunku do 2017 roku.

Zysk netto WORD Łomża za rok obrotowy od 01.01.2018 do 31.12.2018 wyniósł 875 tysięcy 791 złotych i 39 groszy. To  prawie dwa razy więcej niż w 2017 roku, gdy wynosił on blisko 459 tys. zł. 
W tym samy czasie WORD-y w Suwałkach i Białymstoku odnotowały duże spadki. W Suwałkach zysk za 2017 rok wyniósł 111,7 tys. zł, a w 2018 roku spadła do jedynie  1 tys. 537,65 zł.
Jeszcze  gorszy wynik zanotował WORD Białystok. Za 2018 roku wykazał on stratę netto w kwocie 62 069,95 zł, podczas gdy rok wcześniej miał zysk wynoszący 105 tys. zł.
Zgodnie z decyzją zarządu województwa ubiegłoroczna strata białostockiego WORD-u zostanie pokryta z funduszu zapasowego, a wypracowane w Łomży i Suwałkach zyski przeznacza się w całości na podwyższenie funduszu zapasowego.
Warto dodać, że wraz z końcem 2018 roku zarząd województwa wymienił dyrektorów wszystkich WORD-ów – także w Łomży. Cezarego Kisiela zastąpił Mirosław Oliferuk, który łomżyńskim WORD-em kierował od początku funkcjonowania placówki do 2017 roku, a Kisiel przez 10 lat był jego zastępcą. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę