Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Konarzycami

Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką na zwężeniu drogi wojewodzkiej nr 677 Łomża - Śniadow. Do wypadku doszło tuż za Konarzycami. Kierujący osobówką trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 17:30 w miejscu zwężenia drogi w związku z budową obwonicy Konarzyc. Ruch odbywa się tu wahadłowo i jest sterowany sygnalizacją świetlną. Jak opowiada kierowca ciężarówki, kierujący samochodem osobowym marki peugeot miał wjechać na czerwonym świetle i jechać bardzo szybko, aby zdążyć nim ruszą auta z drugiej strony. - Zostawiłem mu miejsce, ale on jechał tak szybko, że uderzył w mój wóz - mówi kierowca ciężarówki.

Uderzenie było na tyle silne, że samochód osobowy ma rozbity przód. Jego kierowca z urazami nóg został zabrany do szpitala.

Na miejscu pracują służby. Policja dokładnie wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

W tym miejscu, ze względu na roboty drogowe, tworzą się korki, a wypadek tylko spotęgował to utrudnienie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę