Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Zmiana w Radzie Powiatu Łomżyńskiego

Komisarz Wyborczy w Łomży Jan Leszczewski stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego wybranego do Rady Powiatu Łomżyńskiego. To formalna decyzja, która po śmieci Edward Łady, pozwoli na obsadzenie zwolnionego miejsca w samorządzie.

Edward Łada (1950 -2019) od jesieni 2018 roku pełnił funkcję radnego Powiatu Łomżyńskiego. Mandat wygrał w okręgu  nr 5, obejmującym gminę Piątnica, startując z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Były wójt Piątnicy zdobył wówczas 432 głosy poparcia.  

Edward Łada zmarł nagle 19 czerwca 2019. Teraz Komisarz Wyborczy w Łomży Jan Leszczewski wydał postanowienie formalnie stwierdzają, z powodu śmierci, wygaśnięcie z dniem 19 czerwca 2019 r. mandatu radnego wybranego do Rady Powiatu Łomżyńskiego.

Postanowienie zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego, co uruchamia procedurę obsadzenia zwolnionego mandatu i uzupełnienia składu Rady Powiatu Łomżyńskiego. Zgodnie z prawem miejsce miałby zająć kolejny pod względem uzyskanego poparcia kandydat z tej samej listy wyborczej. Kandydatem tym jest Antoni Włodkowski (62 lata) z Piątnicy Poduchownej, który w jesiennych wyborach uzyskał 370 głosów poparcia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę