Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Na czym polega oferta polskich bukmacherów, czyli 3 rzeczy, o których jeszcze nie wiedziałeś

Bajeczne wygrane i radość po zwycięstwie wybranej drużyny to marzenie każdego gracza. Niestety, regularnie wygrywają tylko nieliczni, którzy poświęcają temu zajęciu ogromną część życia i sporo nerwów, a na dodatek dopisuje im szczęście. Lepiej potraktować to zajęcie jako rozrywkę i podniesienie na wyższy poziom emocji związanych z oglądaniem sportu. Gdzie grać i jaka jest oferta polskich bukmacherów? Z tego tekstu dowiesz się między innymi:

  • jak poznać legalnego bukmachera?

  • jaka jest oferta polskich bukmacherów?

  • bukmacher na meczyki.pl - co to za ranking?

W jaki sposób poznać legalnego bukmachera?

Jeszcze kilka lat temu na polskim rynku działało wiele firm, które uznawane były za nielegalne. Swoja działalność rejestrowały poza granicami kraju i dzięki temu nie musiały rozliczać się z rodzimymi instytucjami podatkowymi. Wprowadzona w życie w 2017 roku ustawa hazardowa, podzieliła firmy na legalne i nie. Ponadto wprowadziła jasne zasady i określiła wymagania stawiane firmom, które chciały w Polsce zajmować się hazardem legalnie. W razie kłopotów z nielegalnymi firmami nie możemy liczyć na pomoc ze strony organów państwowych. Za obstawianie wydarzeń w nielegalnych firmach, także graczom grozi dotkliwa kara finansowa. Jak zatem poznać, że bukmacher jest legalny?

Przede wszystkim każda taka firma posiada licencje Ministerstwa Finansów. Na stronie tej instytucji można znaleźć listę firm, którym aktualnie taka licencja została udzielona. Łatwiejszym sposobem jest sprawdzenie adresu strony. Jeśli znajduje się w nim końcówka pl. oznacza to, że działa na terenie Polski i bez wątpienia jest firmą legalną. Inną rzeczą, którą da się zauważyć już w czasie układania pierwszego zakładu, jest podatek, który odliczony będzie od naszej wygranej.

Jaka jest oferta polskich bukmacherów?

Firmy bukmacherskie walczą o klientów, oferując użytkownikom różne ulgi i dodatkowe możliwości. Także promocyjna oferta polskich bukmacherów jest bardzo rozbudowana i pozwala graczom nieco zaoszczędzić. Zakłady bez podatku to jeden z pomysłów na przyciągnięcie graczy. Najczęściej wygląda to w ten sposób, że bukmacher wyznacza kilka wydarzeń, spośród których gracze muszą obstawić określoną ilość. Od takich wygranych firma nie pobiera podatku i decyduje się na odprowadzenie go z własnych środków.

Sporo możemy otrzymać, rejestrując się do danej firmy. Często zakłady bukmacherskie pomnażają kwotę naszego pierwszego przelewu. Żeby móc wypłacić te środki, będziemy musieli użyć ich w kilku kuponach, jednak daje nam to więcej możliwości na rozkręcenie się. Często firmy przekazują nam środki na bezpieczne zakłady. W razie przegranej nie tracimy ani grosza z własnej kieszeni.

Bukmacher na meczyki - co to za ranking?

Skoro już wiadomo, w jakie promocje oferują firmy bukmacherskie, pora poszukać najlepszej. No i tutaj okazuje się, że w zasadzie wszystko zależy od naszego osobistego podejścia. W jednej firmie docenimy aktualne promocje, w innej okaże się, że kursy wydarzeń są bardziej korzystne. Można także wziąć pod uwagę różnego rodzaju zestawienia i rankingi, jednak nie zawsze wiadomo kto za nimi stoi. Bywa, że firmy bukmacherskie same je organizują, aby znaleźć się na szczycie i przyciągnąć graczy.

Ciekawy ranking stworzony został na stronie meczyki.pl. Każdy bukmacher na meczyki.pl należy do firm legalnie działających w kraju.  Ranking powstał w oparciu o opinie użytkowników portalu i do tego aktywnych graczy. Można tam przeczytać opinie o firmie i poznać z grubsza jej ofertę. Czytelna punktacje w skali od 0 do 5 sprawia, że już na pierwszy rzut oka jesteśmy w stanie sprawdzić, które firmy cieszą się największym zaufaniem graczy.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę