Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczne skrzyżowanie

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala po wypadku do którego doszło w piątek przed wieczorem na skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej z Aleją Piłsudskiego. Po zderzeniu opla z mazdą jeden z samochodów przewrócił się na bok.

Skrzyżowanie dwujezdniowej Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego z także dwujezdniową ulicą Szosa Zambrowska należy do najbardziej niebezpiecznych miejsc na ulicach Łomży. Kierowcy chcący skręcać z Piłsudskiego w lewą stronę w Szosę Zambrowską prowadzącą w kierunku centrum miasta muszą ustąpić pierwszeństwa przejazdu samochodom jadący nią zarówno w kierunku Zambrowa jak i tym, którzy od Zambrowa chcieliby skręcić w Piłsudskiego. Niestety chwila nieuwagi może być bardzo niebezpieczna. Przekonał się o tym kierowca opla, który prawdopodobnie usiłował wymusić wczoraj pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z mazdą. Po zderzeniu aut opel przewrócił się na bok, a dwie osoby zostały zabrane przez pogotowie ratunkowe do szpitala. 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę