Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Stracili prawo jazdy za 101 km/h

Dwóch kierowców wczoraj wieczorem w Miastkowie straciło prawo jazdy na trzy miesiące. Obaj zostali złapani przez policjantów z łomżyńskiej „drogówki”, gdy jechali z prędkością 101 km/h, czyli o 51 km/h za szybko. Policjanci podkreślają, że miejsce, w którym mierzona była prędkość, było wielokrotnie wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Jako pierwszy prawo jazdy stracił 34-latek, który kierował samochodem marki hyundai. W Miastkowie został zatrzymany o godzinie 19.45. Dosłownie kilka chwil później w tym samym miejscu, został zatrzymany do kontroli drogowej 45-letni kierowca iveco, który także przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Jemu również policjanci zatrzymali prawo jazdy. Dodatkowo – jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży - każdy z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 oraz otrzymał 10 punktów karnych.  

Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę