Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na S8

Główne zdjęcie
for. KPP Zambrów

Jedna osoba zginęła na miejscu, druga w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń po wypadku do którego doszło o świcie w okolicy miejscowości Kołaki Kościele na drodze ekspresowej S8 pomiędzy Zambrowem a Mężeninem. Jadący do Białegostoku Renault Scenic dachował.

Jak poinformowała policja w pojezdzie jechały  trzy osoby - mężczyźni w wieku od 28 do 35 lat. Jeden z nich zginął na miejscu. Drugiego z ciężkimi obrażeniami przewieziono do szpitala w Białymstoku, ale niestety i on zmarł. Trzeci ranny trafił do szpitala w Zambrowie.

Droga jest zablokowana. Objazd z Zambrowa na Łomżę  i DW 679 do Mężenina.

Okoliczności wypadku ustalają policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę