Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dziura w drodze

Od kilku dni kierowcy jadący Aleją Marszała Józefa Piłsudskiego od skrzyżowania z Aleją Legionów w kierunku torów kolejowych mijają dziurę w drodze. Póki co została ona zabezpieczona słupkami przez MPGKiM i... wszyscy czekają na decyzję władz miasta co dalej.

Dziura w jezdni pojawiła się w piątek. Ma około 80 cm średnicy mniej więcej taką samą głębokość. Asfalt zapadł się, bo najprawdopodobniej woda ostatnich większych opadach, wymyła to co było pod nim. Dziura powstała mniej więcej w środku między dwoma studzienkami kanalizacyjnymi, co może wskazywać, że zapadł się kanał między nimi i wraz z deszczem ziemia spłynęła do kanalizacji.
Mariusz Zapert zastępca dyrektora MPGKiM mówi, miejskie służby drogowe są gotowe, aby naprawić zniszczoną jezdnię, ale decyzję w tej sprawie musi podjąć Urząd Miejski. W rachubę wchodzi  kwestia własności znajdujących się w ziemi instalacji i ustalenia, kto za naprawę miałby zapłacić.
Czekamy na wyjaśnienia ratusza, a kierowcy, zwłaszcza większych ciężarówek, muszą ostrożnie przejeżdżać obok dziury, bo te samochody z trudem mieszczą się pozostawiony do użytku pasie jezdni. 
Prawdopodobnie  na czas zaklejania dziury w drodze trzeba będzie całkowicie wyłączyć z ruchu  odcinek alei Piłsudskiego od skrzyżowania z Aleją Legionów aż do ronda po drugiej stronie torów kolejowych. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę