Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Z kilogramem narkotyków

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

23-letni mieszkaniec Zambrowa decyzją sądu trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Został zatrzymany na ulicy miasta, gdy miał przy sobie około 5 gramów marihuana i amfetamina. Jak się okazało w mieszkaniu miał ich blisko kilogram.

fot. KPP Zambrów
fot. KPP Zambrów

Policjanci podają, że zatrzymany 23-latek  był już wcześniej znany policjantom z popełniania przestępstw narkotykowych. Po znalezieni przy nim jednego grama białego proszku oraz 4 gramów suszu, które okazały się amfetaminą i marihuaną przeszukano jego mieszkanie. Tam znaleziono znacznie więcej: 140 gramów suszu i 800 gramów białego proszku oraz wagę elektroniczną. W tym przypadku również wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana i amfetamina. Zambrowianin usłyszał już zarzut popełnienia przestępstw i decyzją sądu został osadzony na najbliższe 3 miesiące w tymczasowym areszcie.

Zgodnie z polskim prawem art. 62 ust.1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – za przestępstwo uznawane jest posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 3. W sytuacji posiadania większych ilości narkotyków kara, którą może  wymierzyć sąd wynosi aż do 10 lat wiezienia. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę