Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Ciepło i burzowo

Przed burzami z gradem ostrzegają synoptycy. Na mogą występować po południu, wieczorem i przez całą noc. W ich trakcie może spaść od 15 do 30, a lokalnie nawet 40 litrów wody na metr kwadratowy ziemi. Miejscami możliwy jest także grad, a porywy wiatru mogą osiągać prędkość do 80 km/h.

Wydająca ostrzeżenie Karolina Kierklo, dyżurny synoptyk białostockiego biura prognoz IMGW-PIB, prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określiła na 80%, a zagrożeniu nadała pierwszy stopień. Ważne jest ono dziś  od godz. 13:00 do godz. 06:00 jutro.

Dziś w regionie ciepło, ale nie tak bardzo jak wczoraj. Temperatura maksymalna od 24°C do 27°C. Jutro jeszcze trochę mniej gorąco od 22°C do 25°C. W sobotę w regionie początkowo  zachmurzenie duże, a później będzie maleć. 

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę