Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Mniej gorąco

Po północy nad regionem przeszła burza. Na szczęście nie była tak silna jak zapowiadali synoptycy. W okolicach Łomży spadło około 10 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi, a prędkość wiatru w porywach przekraczała 40 km/h. Takie wyniki zanotowano na stacji IMGW w Miastkowie koło Piątnicy. Strażacy musieli kilkakrotnie interweniować w związku z połamanymi konarami drzew, które uniemożliwiały przejazd drogami m.in. w kierunku Zambrowa i Śniadowa.

W piątek zachmurzenie początkowo duże, później większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Dziś ma być ostatni dzień czerwcowej fali upałów. Do godziny 20. w regionie obowiązuje ostrzeżenie przed upałami drugiego stopnia, ale dziś ma nie być tak upalnie jak w ostatnie dni. Prognozowana przez synoptyków temperatura maksymalna może wzrosnąć od 27°C do 30°C. W koleje dni także nie będzie przekraczała 30. 

W sobotę ma być słonecznie z temperaturą maksymalna w Łomży ok. 28°C, w niedzielę temperatura ma być podobna, ale – zwłaszcza po południu - ma być więcej chmur, a synoptycy spodziewają się burz z deszczem. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę