Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Potrącenie na przejściu

78-letni kierowca seicento potrącił przechodząca po przejściu dla pieszych kobietę w wieku 63 lat. Kobieta została zabrana do szpitala.

Do wypadku doszło przed godziną 14. na skrzyżowaniu ul. Małachowskiego z aleją Piłsudskiego. Z pierwszych informacji wynika, że kierowca seicento zjeżdżał ul. Małachowskiego i skręcał w Piłsudskiego. Kobieta w tym czasie szła po przejściu dla pieszych przez ul. Małachowskiego. Kierowca seicento nie ustąpił jej pierwszeństwa i uderzył w nią. Kobieta z obrażeniami została zabrana do szpitala. Na miejscu pracują policjanci wyjaśniając szczegółowo okoliczności zdarzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę