Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Kurier kosztuje zbyt wiele? Poznaj inne opcje transportu

Choć firm kurierskich jest coraz więcej, nie zawsze korzystanie z nich jest opłacalne. W szczególności, gdy chcemy przewieźć coś większego. Jeśli przesyłka ma nietypowy wymiar, cena transportu znacznie rośnie, a niekiedy – firma kurierska po prostu odmawia transportu. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans, która pomaga w znalezieniu przewoźników, dla których przewóz sporych sprzętów, mebli, a nawet całego wyposażenia domu to codzienność.

Niemal każdy z nas w życiu ma za sobą mniejszą bądź większą przeprowadzkę. Jak wiadomo, nie jest to najprzyjemniejsze doświadczenie. Transport mebli, sprzętów RTV czy samochodu może wywołać sporo stresujących momentów. Dlatego 9 lat temu powstał serwis Clicktrans.pl, łączący osoby i firmy z przewoźnikami z całej Europy. Dzięki Clicktrans szybko znajdziesz firmę, która specjalizuje się w przewozie Twoich rzeczy.

Jak działa Clicktrans?

Na stronie w kilka minut stworzysz ogłoszenie, w którym przedstawisz towary do transportu. Trafi ono do tysięcy zweryfikowanych przewoźników współpracujących z Clicktrans. To przewoźnicy zainteresowani Twoim zleceniem odpowiadają na ogłoszenie, proponując w formie aukcji stawki. Przewoźnicy, którzy są zainteresowani zleceniem często jadą już w miejsce, które ciebie interesuje, więc eliminują puste przebiegi, a dzięki temu ich wycena jest niższa niż u firmy kurierskiej. Korzystają obie strony, a także nasza planeta. Dzięki giełdzie transportowej Clicktrans zmniejszamy liczbę kilometrów, które muszą pokonać przewoźnicy, co przekłada się na ograniczenie emisji CO2.

Co można przewieźć?

Niemal wszystko, poczynając od mebli, samochodów, motocykli, a kończąc na zwierzętach czy maszynach. Nie ma ograniczeń co do wagi, wielkości czy rodzaju ładunku. Każdy znajdzie przewoźnika dopasowanego do swoich potrzeb. Dzięki temu, że Clicktrans rozwija się także w Wielkiej Brytanii, HiszpaniiNiemczech międzynarodowe grono firm transportowych ułatwia szybki transport rzeczy na terenie całej Europy.

Jak spakować rzeczy do transportu?

Niektórzy przewoźnicy oferują pomoc w przygotowaniu sprzętu do przewozu, a także bezpieczny załadunek. Jednak jeśli chcesz spakować przedmioty na własną rękę, przygotuj się! Zabezpieczenie rzeczy nie jest tak trudne, jak się z pozoru wydaje, ale ma kluczowe znaczenie. Źle spakowana przesyłka może ulec zniszczeniu w drodze. Informacje o właściwym pakowaniu najróżniejszych przedmiotów znajdziesz na blogu transportowym Clicktrans.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę