Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Wypadek motocyklisty w Kupiskach

Są utrudniania w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 645 Łomża – Nowogród. W Kupiskach Starych około godziny 12.30 doszło do wypadku z udziałem motocykla i dwóch samochodów: osobowego i dostawczego. Na miejscu są już służby ratunkowe.

Motocyklista jechał do Łomży i w Kupiskach chciał skręcić w lewo. Prawdopodobnie zatrzymał się by przepuścić samochód dostawczy jadący w przeciwnym kierunku, gdy z tyłu został uderzony przez opla insygnia. Okoliczności i przyczyny wypadku szczegółowo wyjaśniają policjanci. Póki co, w związku z wypadkiem i akcją ratunkową są utrudnienia w ruchu na drodze Łomża - Nowogród.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę