Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed burzami z gradem

Synoptycy z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB wydali ostrzeżenie przed burzami z gradem, które po południu i wieczorem mogą przechodzić nad całym województwem podlaskim. Zagrożeniu nadano pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

Ostrzenie wydane przez dyżurną synoptyk Karolinę Kierklo ważne jest od godziny 12:00 do godziny 23:00. W tym czasie prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 25 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zjawiska synoptyk określiła na 80%


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę