Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Będą utrudnienia w ruchu

Główne zdjęcie
ul. Wojska Polskiego (fot archiwum)

Urząd Miejski zapowiedział, że we wtorek (4 czerwca) drogowcy będą lepić dziury na dwóch dużych ulicach Łomży. Od godziny 7. rano planowane jest frezowanie i uzupełnianie nawierzchni bitumicznej jezdni na ul. Wojska Polskiego od strony Ostrołęki, a po południu drogowcy przeniosą się na ul. Poznańską.

Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza na ul. Wojska Polskiego drogowcy pracować mają na odcinku od granic miasta w kierunku ronda św. Brunona z Kwerfurtu, które na skrzyżowaniu tej ulic z ulicami Browarną i Poznańską. Po godz. 12:00 frezowanie i uzupełnianie nawierzchni jezdni planowane jest na ul. Poznańskiej. 
Ulicą Wojska Polskiego w Łomży przebiega droga krajowa nr 61, a ul. Poznańską wyznaczony jest dojazd z niej do drogi wojewódzkiej nr 677, którą jadące tranzytem przez Łomżę ciężarówki jadą w kierunku i z Ostrowi Mazowieckiej. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę