Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

„Klasyka nie tylko dla smyka” – Dzień Dziecka w parafii Krzyża Świętego

W niedzielę, 2 czerwca 2019 r., parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży świętowała Dzień Dziecka. Po Mszy św. o godz. 12.00 odbył się festyn dla najmłodszych. W kameralnej atmosferze, na dziedzińcu Centrum Katolickiego, dzieci cieszyły się mnóstwem rozrywek.

Basen z piłeczkami, domek, w którym można się schować, stolik z kredkami i kartkami to nie wszystko, co zapewniło im dobrą zabawę – wśród kolorowych dekoracji wystąpił zespół Ulla Saxophone Trio. To dzięki niemu dzieci bawiły się przy wartościowej muzyce granej na żywo na instrumentach. Zespół włączył do zabawy także rodziców i opiekunów, którzy razem wyklaskiwali rytm, wydawali odpowiednie odgłosy i wykonywali wskazane gesty. Wszyscy mogli usłyszeć znane wiersze Jana Brzechwy przedstawione teatralnie, a dzieci włączyły się w odgrywanie scenek. Dodatkowo można było osłodzić sobie czas watą cukrową oraz lodami, na które dzieciaki otrzymały kupony od Księdza Proboszcza Andrzeja Godlewskiego. To niedzielne popołudnie z pewnością zapadnie w pamięć najmłodszym parafianom.

Tradycyjny „Festyn rodzinny” w parafii Krzyża Świętego w Łomży odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 czerwca. Zabawa na placu przed kościołem przy ul. Zawadzkiej 55 rozpocznie się o godzinie 12. i potrwa do 21. Jak co roku będą liczne atrakcje, konkursy i zabawy. 

materiał nadesłany

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę