Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Coraz cieplej

Będzie słonecznie i cieplej. Synoptycy zapowiadają poprawę pogody. Dziś niemal przez cały dzień ma być słonecznie i nawet do 23°C w cieniu. Późnym południem zacznie się bardziej chmurzyć, a wieczorem być może wystąpią w regionie słabe przelotne opady deszczu.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Lokalnie słabe przelotne opady deszczu. Będzie ciepło temperatura minimalna ma wynosić od 11°C do 13°C. 

W sobotę do 23°C i na zmianę słońce i chmury. Miejscami możliwe przelotne opady deszczu, lokalnie burze, głównie na południu województwa. Prognozowana wysokość opadów podczas burz do 15 mm. Wiatr słaby, południowo-zachodni i zachodni, w czasie burz możliwe porywy wiatru do 60 km/h.

W niedzielę przez cały dzień słonecznie i jeszcze cieplej. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę