Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Niebezpieczne miejsce na drodze

Jedna osoba doznała obrażeń po tym, gdy bus jadący od Jedwabnego w kierunku Piątnicy wypadł z drogi. Do wypadku doszło w Jeziorku. Prawdopodobnie kierowca samochodu stracił panowanie nad nim po tym, gdy omijał „wysepkę bezpieczeństwa”.

Do wypadku doszło w środę późnym popołudniem. Samochód musiał jechać z dużą prędkością. Po zjechaniu z drogi przejechał kilkadziesiąt metrów rowem, po czym został wybity na przepuście i drodze bocznej, obrócił się i zatrzymał się w rowie kilka metrów dalej. 
 
Mieszkańcy okolicznych domów mówią, że to kolejny podobny przypadek. Samochody jadące od strony Jedwabnego wjeżdżając do Jeziorka muszą ominąć „wysepkę bezpieczeństwa”, która nie jest zbudowana na środku jezdni. Jeśli któryś z kierowców jedzie zbyt szybko, ma problemy z wykonaniem manewru i albo wjeżdża na wysepkę i jest „wybijany” w górę, albo wypada z drogi. 
 
Okoliczności tego wypadku ustalają policjanci. Na razie nie wiadomo czy kierowca busa doznał poważnych obrażeń.  

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę