Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Był wiceministrem rolnictwa, pokieruje szpitalem

Główne zdjęcie
Obraz komunikatu starosty wysokomazowieckiego o zmianie dyrektora szpitala w Wysokiem Mazowieckiem

Poseł Jacek Bogucki (PiS) z Czyżewa, został pełniącym obowiązki dyrektora Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Na stanowisku zastąpił Jacka Roledera, który – jak podano - „ze względów osobistych” złożył rezygnację.

Jacek Bogucki to poseł PiS z okolic Wysokiego Mazowieckiego. W Sejmie zasiada od 2005 r. W pierwszym rządzie PiS w 2007 r. był wiceministrem rolnictwa, gdy ministrem rolnictwa był Krzysztof Jurgiel. W grudniu 2015 roku, po ponownej wygranej PiS i po tym jak resort rolnictwa ponownie objął Krzysztof Jurgiel, Bogucki ponownie został Sekretarzem Stanu w MRiRW. Zdymisjonowany został w lipcu 2018, po wcześniejszym poddaniu się do dymisji przez ministra Jurgiela. 

O tym, że Bogucki będzie teraz kierował szpitalem powiatowym w Wysokiem Mazowieckiem poinformował starostwa wysokomazowiecki Bogdan Zieliński. Decyzja zapadła w piątek najpierw zarząd powiatu przyjął rezygnację i odwołał Jacka Roledera z funkcji dyrektora Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem, po czym na pełniącego obowiązki dyrektora powołał Jacka Boguckiego Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. 

Starosta zapowiedział, że niebawem zostanie uruchomiona procedura konkursowa na to stanowisko, ale jednocześnie napisał: „Jestem pewien, że to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę