Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Kolna

Jedna osoba została ranna w wypadku do którego doszło po godzinie 17. na drodze krajowej nr 63 Łomża - Kolno. W okolicach Małego Płocka audi uderzyło w drzewo. Prawdopodobnie kierowca audi uciekał przed czołówką z innym autem.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący renault jadąc w kierunku Łomży z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, na którym z przeciwnego kierunku jechało audi. Kierowca audi w celu uniknięcia zdarzenia czołowego z renault zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Do szpitala trafiła 29-letnia pasażerka audi. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę