Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pijany o poranku

Jadący do pracy policjant ruchu drogowego zauważył na drodze niebezpieczne manewry kierowcy volvo. Auto jechało szybko i co chwilę zjeżdżało na przeciwległy pas ruchu. Okazało się, że kierujący był pijany.

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 6:00 w Łomży. Wówczas jadący do pracy policjant z Wydziału Ruchu Drogowego łomżyńskiej komendy -  sierżant Artur Żyliński, na ul. Nowogrodzkiej zauważył volvo, które wykonywało niebezpieczne manewry na drodze. Auto bez sygnalizowania gwałtownie zjeżdżało na przeciwległy pas ruchu, a jego kierowca ignorował wszelkie oznakowanie drogowe. Mając podejrzenie, że mężczyzna siedzący za kierownicą może być pod wpływem alkoholu, funkcjonariusz natychmiast poinformował o całej sytuacji dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Na miejsce skierowany został oznakowany patrol policji. Podejrzenia policjanta potwierdziły się. Badanie alkomatem wykazało, że 42-letni kierowca miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a jego auto zostało odholowane. Kierowca za swoje postępowanie odpowiadał będzie teraz przed sądem.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę